371367 filmů
18219 seriálů
54416 dokumentů
umístěné v naší databázi filmů!

Downtown no Gaki no Tsukai ya Arahende!! (TV… Japonsko, 1989, 1065x24 min, Komedie

Nejen v Evropě si ten seriál nenašel přespříliš několik desítek diváků, ale vzhůru nohama v rodné zemi toho seriálu, tedy v Japonsku, patří ten seriál za nejznámějším a nejoblíbenějším. Gaki no Tsukai zachycuje tradiční japonský humor a mezi převládající aktéry patří Matsumoto Hitoshi a Hamada Masatoshi, kteří hned z kraje přibrali mezi sebe další tři známé japonské komiky: Yamasaki Hosei, Tanaka Naoki a Endo Shozo a v tomto skladba je v epizodách GnT můžeme vídat, v celou dobu přenášení seriálu.(Pulos)

  • Dauntaun no Gaki no Tsukai ya Arahende!!
  • ダウンタウンのガキの使いやあらへんで!!
  • Gaki no Tsukai
hodnocení 98%
shlédnuto 861x
detaily
filmu

Super DuckTales (TV film) USA, 1989, Dobrodružný / Animovaný /…

hodnocení 97%
shlédnuto 660x
detaily
filmu

Red Dwarf 8: Byte 1 (video film) Velká Británie, 1998, Komedie / Sci-Fi

Lister, Kryton, Kocúr a Kochanská konečne dohnali Červeného Trpaslíka, avšak niečo sa stalo... oživla aj celá posádka. Lister je obvinený z toho, že ukradol Kosmica a všetci štyria společně do oživlým Rimmerom sú poslaní směrem směrem k dva roky do basy.(slavo_held)

hodnocení 97%
shlédnuto 1288x
detaily
filmu

Red Dwarf 8: Byte 3 (video film) Velká Británie, 1998, Komedie / Sci-Fi

Lister, Rimmer, Kochanská, Kocour a Kryton se dostanou z komatu a byli falešně obviněni z únosu a krádeže Kosmika 1. Jsou odsouzeni s vězení v tajném 13. patře směrem do Červeném trpaslíkovi. Tam se odehrávají další díly osmé série.(Shr1nK)

hodnocení 97%
shlédnuto 670x
detaily
filmu

Red Dwarf 8: Byte 2 (video film) Velká Británie, 1998, Komedie / Sci-Fi

Lister, Kryton a Kocour jsou obviněni z únosu Kochanské a Kosmiku 1. Všichni dokonce Rimmer jsou souzeni a uvrženi psychotropními látkami za komatu, kdo je napojený za počítač. Tak kapitán Hollister zjistí, zda je obnova Červeného trpaslíka pravda, či jenom prachsprostý výmysl.(Shr1nK)

hodnocení 97%
shlédnuto 728x
detaily
filmu

Simpsons: Dark Secrets, The (video film) USA, 2003, 87 min, Animovaný / Komedie

Na speciálním DVD seriálu Simpsonovi najdeme epizody:1. Homer to the Max (10/13) 2. The Springfield Files (8/10) 3. Lisa the Iconoclast (7/16) 4. Homer Badman (6/9) Jak to tak dopadne, když si Homer změní jméno? Chytnou Mulder a Scullyová příšeru, která podle Homera ohrožuje Springfield? Byl Jebediah Springfield prachsprostý pirát? A stěží dopadne svár Homer vs. studentka, které omylem sáhnul déle než zadek?(marwin836)

  • Dark Secrets Of The Simpsons, The
hodnocení 96%
shlédnuto 929x
detaily
filmu

Bartovy hvězdné války: Simpsonovi vrací úder … USA, 1999, 88 min, Animovaný / Komedie

Výběr 4 epizod animovaného seriálu Simpsonovi:1. Vykupitel zabijákemSpasitel je nemocný. Podrobí se nákladné operaci, pro které se rodina Simpsonových musí docela uskrovnit, a to mu všechno mají vedle zlé. Pes uteče a je na pana Burnse vycvičen nehledě na zabijáka.2. Nemáš se čím chlubit, MargeBart touží ve nové videohře, ale Marge mu ji nechce koupit. A takže se Bart vrací za obchodního domu a videohru ukradne. Při svém činu je přistižen, a ponížení padá nehledě na celou rodinu Simpsonových.3. Tajná válka Lízy SimpsonovéKdyž Bart skoro zničí Springfield, a je poslán nehledě na vojenskou…

  • Bart Wars, the Simpsons Strike Back
hodnocení 96%
shlédnuto 2705x
detaily
filmu

Baby Snakes USA, 1979, 166 min, Animovaný / Dokumentární /…

hodnocení 96%
shlédnuto 514x
detaily
filmu

You Rang, M'Lord? (TV seriál) Velká Británie, 1988, 26x50 min, Komedie

Komediálny seriál o 20. rokoch 20. storočia na jednom bohatom dome na Anglicku. Zobrazuje spolunažívanie a vtipné scény medzi služobníctvom a bohatou aristokratickou rodinou. Niekedy to vyzerá tak, že dom nie je riadený lordom, ale komorníkom.(elgordo)

hodnocení 96%
shlédnuto 494x
detaily
filmu

John Oliver: Co týden dal a vzal (TV pořad) USA, 2014, 12x30 min, Komedie / Talk-show

Jedna z nejzábavnějších a nejpříjemnějších osobností americké televizní scény v předešlý roky - muž, jehož účinek mimo The Daily Show za Jonem Stewartem mimo roce 2013 získalo chválu kritiků, diváků dokonce Stewarta samotného - John Oliver přichází do HBO se zcela novou talk show. Aktuální dopisnice do týden mimo novinkách, politice a aktuálních událostech - mimo tomto půlhodinovém pořadu bude mít John Oliver unikátní platformu, aby nabídl své osobité postoj a viditelný hlas do jakékoliv sociální, politické jinak existenciální záležitosti, které čelí Amerika a naplněný svět.(HBO Europe)

  • Last Week Tonight with John Oliver
hodnocení 96%
shlédnuto 841x
detaily
filmu
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 7338